Index

Uniwersalne półki

Odkryj niezrównane możliwości organizacji z naszymi uniwersalnymi półkami regałowymi! Teraz w wyjątkowej promocji - przy zakupie dowolnej półki regałowej otrzymasz możliwość dokupienia przegród i ograniczników z 25% rabatem. Nasze półki są wpełni kompatybilne z regałami systemowymi Ex-PRO jak i równiez z regałami z górnym odkładem. Dzięki dostępnym opcjom dostosujesz je dokładnie do swoich potrzeb. Promocja trwa ograniczony czas!

Czytaj dalej...

Regały systemowe

Odśwież swój punkt sprzedaży z naszymi regałami systemowymi! Teraz w promocji specjalnej - przy zakupie dowolnego regału systemowego otrzymasz drugi z 15% rabatem. Nasze regały są wszechstronne, funkcjonalne i idealne do organizacji każdej przestrzeni, od małego punktu sprzedaży po wielkogabarytowe centrum budowlane. Wymyśl swój własny zestaw regałów, dostosowany do Twoich potrzeb, i ciesz się idealnie pracującą inwestycją. To doskonała okazja, aby przebudować i odświerzyć swój punkt sprzedaży w miejsce pełne harmonii i porządku. Promocja trwa ograniczony czas, nie przegap okazji na zmiany!

Czytaj dalej...

Nowa odsłona strony Ex-PRO!

Z przyjemnością informujemy, że właśnie wprowadziliśmy nową odsłonę naszej strony internetowej! Nasz zespół ciężko pracował, aby stworzyć bardziej intuicyjny, atrakcyjny i funkcjonalny serwis, który spełni Wasze oczekiwania. Co nowego możecie spodziewać się na naszej stronie? Świeży, nowoczesny design, który zapewni przyjemne wrażenia wizualne. Poprawiona nawigacja, dzięki której łatwiej znajdziecie interesujące Was treści. Aktualne informacje i treści, które dostosowujemy do Waszych potrzeb. Konfiguratory pozwalające w łatwy sposób wygenerować zapytanie o cenę pod konkretny regał, ciąg regałowy, projekt punktu sprzedaży. Responsywność, czyli dostosowanie strony do różnych urządzeń, abyście mogli korzystać z niej na komputerze, tablecie i smartfonie. Mamy nadzieję, że nowa strona...

Czytaj dalej...

Regały na wymiar

Tworzymy nietypowe regały na wymiar, które spełnią Twoje najśmielsze pomysły. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz regału do przechowywania swojej kolekcji książek czy ekspozycji towaru w punkcie sprzedaży, nasza ekipa zapewni Ci unikalne rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb. Teraz, w promocji specjalnej, otrzymasz 10% rabatu na pierwsze zamówienie! Daj nam znać, jaki regał jest Ci potrzebny, a my zamienimy Twój pomysł w rzeczywistość.

Czytaj dalej...